Enjoy

Akcia W.Schillig
EnjoyEnjoy

Obrázky produktu Enjoy


Jméno:
E-mail:
Zpráva:

Ceny sestavy na hlavním obrázku

prodloužená pohovka K75 + dvojsed NL75
Rozměr 182 x 307 cm
Cena textil od 81 869,- Kčvčetně funkcí a DPH
Cena kůže od 115 037,- Kčvčetně funkcí a DPH

Možné varianty sedaček ENJOY

Popis ENJOY

Tuto sedačku lze vidět
Prodejna Adresa
DEHO s.r.o. Kaštanová 125a
620 00 Brno

Konstrukčně stejný model jako Taoo. Rozdíl je ve tvaru područky. Funkčnost spojená s relaxem. Asi tak by se dal charakterizovat tento model. Krásné čisté linie jej dělají velmi elegantním a nadčasovým. Nechybí komfortní prvky jako nastavitelná hloubka sedu, nastavitelná hlavová opěrka a nastavitelná područka, které jsou volitelné. Kostra je pěna s podsedákovými vlnovcovými pružinami. Samotný sedák je tvořený jádrem z bonelových pružin. Zádové opěrky jsou plněné směsí vysokoelastického vlákna a pěny. Nožičky jsou volitelné v dřevěném i kovovém provedení. Všechny mají dvě velikosti podle toho jakou chceme dosáhnout výšku sedu. Výška sedu může být 42 cm nebo 44 cm. Vychytávkou je funkční taburet s úložným prostorem, který ušetří místo a v případě potřeby poslouži jako křesílko. (viz. popis modelu )

Enjoy má v nabídce 24 prvků na vyskládání různých sestav a dá se objednat v koženém i textilním provedení. Výrobce má v nabídce 8 cenových kategorií kůže a 14 kategorií textilu. Za příplatek je možné objednat rozklad.V případě dotazů
nás neváhejte kontaktovat .
+420 602 416 768 po - ne 10 - 19 hod.
>
<

25.09.2015

Zuzana Nováková Objednaná sedací souprava je nádherná, luxusní, pohodlná a jsme s ní nadmíru spokojeni. Touto cestou bychom se rádi poděkovali Vaší společnosti za perfektní přístup. Nikde jsem se nesetkala s takovou profesionalitou, zájmem o zákazníka a ochotou. Děkuji.

Zuzana Nováková, Maxell

© 2016 - 2020 in-Elis SK, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Developed by MrCode.NET, designed by Podkonicky.sk

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x