William

Akcia W.Schillig
WilliamWilliam

Obrázky produktu William


Jméno:
E-mail:
Zpráva:

Ceny sestavy na hlavním obrázku

pohovka velká N85 + rohový otoman EG75
Rozměr 294 x 245 cm
Cena textil od 106 860,- Kčvčetně spodního soklu a DPH
Cena kůže od 140 514,- Kčvčetně spodního soklu a DPH

Možné varianty sedaček William

Popis William

Tuto sedačku lze vidět
Prodejna Adresa

Celý tvar tohoto modelu je zaměřený na detaily. Stačí se blíže podívat a uvidíte elegantní linii prošití područky a sedáků. Tento způsob čalounění si vyžaduje obrovskou zručnost čalouníků a precizní šití. Krásně oblé tvary dodávají velmi příjemný a neokoukaný vzhled. Spodní část – sokl je volitelný a dodá sedačce ješte hezčí tvar. Výška sedu může být podle použité podnože 42 cm nebo 44 cm. Hloubka sedu je 62 cm a dá se pomocí příplatkového elektrického výsuvu zvětšit na úctyhodných 80 cm. Tato hloubka je ideální i na příležitostné přespání. Samozřejmostí je možnost kontrastního prošití.

William má v nabídce 19 prvků na vyskládání různých sestav a dá se objednat v koženém i textilním provedení. Výrobce má v nabídce 8 cenových kategorií kůže a 14 kategorií textilu.V případě dotazů
nás neváhejte kontaktovat .
+420 602 416 768 po - ne 10 - 19 hod.
>
<

25.09.2015

Zuzana Nováková Objednaná sedací souprava je nádherná, luxusní, pohodlná a jsme s ní nadmíru spokojeni. Touto cestou bychom se rádi poděkovali Vaší společnosti za perfektní přístup. Nikde jsem se nesetkala s takovou profesionalitou, zájmem o zákazníka a ochotou. Děkuji.

Zuzana Nováková, Maxell

© 2016 - 2020 in-Elis SK, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Developed by MrCode.NET, designed by Podkonicky.sk

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x