Amore

W.Schillig
AmoreAmore

Obrázky produktu Amore


Produkt není momentálně dostupný.
Jméno:
E-mail:
Zpráva:

Ceny sestavy na hlavním obrázku

2-sed NF + 3-sed PF
Rozměr 198 cm 228 cm
Cena textil od 101.720,- Kčvčetně funkcí a DPH
Cena kůže od 133.901,- Kčvčetně funkcí a DPH

Možné varianty sedaček AMORE

Popis Amore

Tuto sedačku lze vidět
Prodejna Adresa

Sedací souprava typického německého dizajnu. Už na první pohled je vidět kvalitní provedení, konzervativnější tvar a funkčnost. Výrobce se u tohoto modelu soustředil na ideální rozměry pro ideální použití. Hloubka sedáků je 58 cm. Zaručuje perfektní sezení s podporou stehen. Výška sedu může být v závislosti od výšky zvolených nožiček 42 cm nebo 45 cm. Nastavitelné područky jsou automaticky u každého elementu označeného písmenem F bez příplatku. Výška zádové opěrky se dá pomocí funkce zvýšit o 11 cm pro pohodlné opření hlavy. Celková výška sedačky se v tom případě zvýší z 82 cm na 93 cm. Výbornou příplatkovou funkcí je ruční zvětšení hloubky sedáků, které umožňuje příležitostné spaní. Jednoduchým pohybem prodloužíme hloubku sedáků o 16 cm. Na výběr jsou 3 typy taburetů.

Amore má v nabídce 40 prvků na vyskládání různých sestav a dá se objednat v koženém i textilním provedení . Výrobce má v nabídce 8 cenových kategorií kůže a 14 kategorií textilu. Za příplatek je možné objednat rozklad.V případě dotazů
nás neváhejte kontaktovat .
+420 602 416 768 po - ne 10 - 19 hod.
>
<

25.09.2015

Zuzana Nováková Objednaná sedací souprava je nádherná, luxusní, pohodlná a jsme s ní nadmíru spokojeni. Touto cestou bychom se rádi poděkovali Vaší společnosti za perfektní přístup. Nikde jsem se nesetkala s takovou profesionalitou, zájmem o zákazníka a ochotou. Děkuji.

Zuzana Nováková, Maxell

© 2016 - 2020 in-Elis SK, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Developed by MrCode.NET, designed by Podkonicky.sk

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x