Co nabízime

Naše nabídka zahrňuje sedací soupravy různých stylů a tvarů. Klasické sedací soupravy potěší lidé se smyslem pro funkčnost a varibialitu, milovníci retra potěšíme kromě sedačky i samotnými křesly a židlemi. Dynamičtí zákazníci určitě upřednostní širokou nabídku moderních a designových sedacích souprav od popředních evropských designerů jako je např. Edgar Reuter, Bernard Masson, Jan Armgard.

Vysněnou sedačku nebo židli Vám dodáme v různém potahu.

koženné sedacie súpravyZ kožených potahů v různé kvalitě a barveném provedení je třeba upozornit na vybrané kůže s označením LongLife, které jsou ve finální fázi výroby ošetřené systémem Anti-aging. Tyto kůže s "protistárnoucí" složkou se vyznačují lehkou údržbou, dlouhotrvající hebkostí a intezitou barevného odstínu. Záruka na 5 let jen zvyšuje oblíbenost těchto kůží.

sedacie súpravyPro zákazníky, kteří z různých důvodu upřednostňují textilní potahy máme v nabídce revoluční materiál NovaLife. Je to hi-tec potah, při výrobě kterého byly vyvinuté nové technologie. Novalife představuje komplex vlastností, které z něho vyrábí nejlepší textil na světě! Všechny nečistoty, kuličkového pera, fixek, červeného vína, které vyčistíme jen čistou vodou! Testovaná proti oděru odolnosti několikanásobně převyšuje i ty nejkvalitnější nábytkářské textílie. 90 000 otáček martindale v oděrových testech přesvědčí i toho největšího skeptika. Povrch, připomínající jemnou broušenou kůži a záruka 5 let vyrábí Novalife přitažlivým pro rodiny s dětmy, rodinnými miláčky a obstojí ve vysoko namáhaných interiérech.

 

Zastoupení více závodu (výroby) toho stejného výrobce nám umožnuje chápat obytný interiér jako celek. K sedací soupravě je pro nás samozřejmost nabídnout židle, relaxační a masážní křesla ve stejném potahu a moření případných dřevěných částí.

© 2016 - 2020 in-Elis SK, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Developed by MrCode.NET, designed by Podkonicky.sk

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x