Nové trendy

Sedací souprava je při současném životním stylu jedním z nejdůležitejších prvků obytného interiéru. Zvyšující se nároky zákazníka nutí výrobce k neustálému napředování a vývoje nových technologií výroby. Velký důraz se klade nejen na tvar , ale i na komfort, kvalitu použitých materiálu, životnost a cenu konečného produktu. Vývoj nových modelů je složitý proces spojení myšlenky, nejmodernější technologie, kvalitního materiálu a řemeslné zručnosti. V této rubrice by jsme Vám rádi představili nejnovější trendy ve výrobě sedacích souprav.

NovalifeRevoluční materiál NOVALIFE®... jednoduše lepší látka!

Novalife® je značka, registrovaná společností Steinhoff Germany GmbH.Na jednotlivé trhy se může dostat výlučně prostřednictvím pověřených distributorů.
Novalife® Vás přesvědčí a nadchne. Spolu s ním přichází do Vašich domácností nejnovější inovace ve vývoji tkanin. Dlouhé roky intenzivního vývoje umožnily vznik této látky, která v sobě kombinuje úžasnou měkkost, praktické vlastnosti kůže a vysokou odolnost. Novalife® je prvni textil, který se svou strukturou podobá kůži, na dotyk připomíná jemné hedvábí a jeho povrch je tak odolný, že žádné skvrny nemají šanci. Stačí pouze čistá voda, jemný hadr a všechny nečistoty půjdou pryč téměř samy.

Povrchové vlastnosti nezabezpečuje jen povrchová úprava, ale speciální tkaní z Hightech – vláken, které jednoduše nevpustí nečistoty do hloubky. Při vývoji tohoto materiálu byly vyvinuty úplně nové stroje a technologické postupy. Kladl se také velký důraz na to, aby nově vytvořená vlákna poskytovala prvotřídní komfort, měkkost, přítulnost, přirozený lesk a dotykovou hřejivost.

Extrémní hustota vláken zabezpečuje vysokou pevnost a oděruodolnost.

Tento revoluční materiál Vám přináší následující vlastnosti a výhody:

 • Měkkost
 • Kůži připomínají povrch
 • Příjemnou hřejivost
 • Prodyšnost
 • Ekologickou nezávadnost
 • Stálost barvy
 • Stálost na světlě
 • Neporovnatelnou pevnost
 • Oděruodolnost až 90 000 ot. Martindale
 • Snadnou a rychlou údržbu
 • Jednoduché a ekologicky nezávadné čistění pouze čistou vodou
 • Velké množství moderních odstínů
 • Možnost použití na všechny modely z naší nabídky
 • Záruka 5 let na snadnou údržbu a stálost na světle
NovalifeNovalife ® díky těmto vlastnostem odolá také činorodému působení malých dětí. Jistě z něj lehce odstraníte skvrny způsobené fixem, kuličkovým perem, rozlitým kakaem, čokoládou, kečupem, sirupem anebo polévkou.
NovalifeZnečistění pouze setřete ubrouskem a skvrnu vyčistíte čistou vodou a jemným hadrem. Domácí oslavy už nemusí být postrachem Vaší sedací soupravy. Hightech vlákno ji ochráni před rozlitým červeným vínem, likérem, rtěnkou či krémem na boty.
 
NovalifeDomáci miláčci již mohou spolu s Vami trávit chvíle oddychu. Z extrémně protkaného vlákna rychle odstraníte vypadané chloupky, které nemají šanci se zavrtat pod potah. Otisky toulavých tlapek jednoduše setřete mokrým hadrem a případné pachy se odvětrají díky vysoké propustnosti vzduchu..
NovalifePři čistění používejte vždy jen čistou vodu ! Navlhčete čistý hadr anebo nalijte vodu na skvrnu a jemným třením bude nečistota z pórů odstraněna. Nepoužívejte žádné odstraňovače skvrn. Jejich použitím by zanikla Vaše 5 letá záruka !

Materiál neimpregnujte a nenanášejte na něj žádné chemické produkty ! Novalife® je látka, která má vysokou odolnost. Je vyvinutá pro domácnosti a chrání nábytek před znečistěním, které je v domácnostech obvyklé.

I když je Novalife ® v současnosti nejlepším textilem, existují vlivy, které jej mohou trvale poškodit. Jedná se o poškození vzniklé úmyslným anebo nesprávným jednáním, stykem s textíliemi s nedostatečnou barevnou stálostí a barvami, škody spáchané teplem a otevřeným ohněm, žíravinami, domácími zvířaty, impregnačními prostředky, laky na nehty, odlakovači. Znehodnocujícně také působí šťávy z ovoce a moč.

Doufáme, že se nám podařilo odevzdat Vám alespoň základní informace o tomto revolučním textilu a Novalife® se stane součástí Vašeho domova.

Novalife® je registrovaná značka společnosti Steinhoff Germany GmbH a jako originál může být používána pouze na výrobcích konzorcia Steinhoff. Textílie s podobnou optikou, nabízené jinými výrobci nemají ani zdaleka srovnatelné vlastnosti a kvalitu jako Novalife®. Originální potah Novalife® je označený emblémem a poskytuje se na něj záruka 5 let.

......pro ty, kdo milují svůj domov

Distributor a partner konzorce Steinhoff pro Českou republiku:

in-Elis CZ, s.r.o.
Vejmluvova 1
591 02 Žďár nad Sázavou
Tel: 566 630 640
inelis@inelis.cz
www.inelis.cz

© 2016 - 2020 in-Elis SK, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Developed by MrCode.NET, designed by Podkonicky.sk

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x