Novinky

Sedací souprava – Jak si správně vybrat 1.

18.12.2018

Sedacia souprava – Jak si správně vybrat 1.Víc, jako kdykoliv předtím, chce dnes spotřebitel spolehlivý výrobek, u kterého pozná všechny složky a i místo výroby. Platí to zvlášť u výrobků, které se dostávají do bezprostředního kontaktu s naším tělem a dlouhodobě žijeme v jejich těsné blízkosti. V dnešní době jsme doslova zavaleni předměty pochybného původu s neznámým složením. Neumíme ani odhadnout, jaký vliv bude mít na náš organizmus například určitá chemická složka, použitá při výrobě naší sedací soupravy. Normy na zdravotní nezávadnost se liší v každé krajině a jsou státy, kde se jim dá lehce vyhýbat. Velmi dobře si pamatuji období, kdy každý výrobek, dovezený na náš trh podléhal certifikaci v specializovaných zkušebnách. Zde se kontrolovala kvalita, složení, použité materiály a zdravotní nezávadnost. Dnes je možné dostat do oběhu takřka jakýkoliv výrobek od jakéhokoliv výrobce. I když naše zákony přesně stanovují, za jakých podmínek a s jakými certifikáty se může výrobek prodávat, kontrola je velmi obtížná a zachytí cca 1 z 10 případů.

Více

Jaký potah zvolit na sedací soupravu.

18.12.2018

Jaký potah zvolit na sedací soupravu.Sedací soupravy prodávám již více než 18 let. Za toto období jsem se setkal s velkým množstvím zákazníků, kteří řešili dilema ohledně potahu své nové sedací soupravy.

Textil, koženka, eko kůže nebo pravá kůže?

Více

Popřední italský výrobce v naší nabídce

31.05.2016

Významný italský výrobce ALPA Salotti se rozhodl pro intenzivní vstup na náš trh. Jsme poctěni, že si jako partnera pro distribuci a prodej vybral právě naši společnost.

ALPA Salotti oslavuje v tomto roce 60. výročí založení. Společnost založil v roce 1956 Rocco Ferri, který byl průkopníkem ve výrobě a prodeji sedacích souprav v Itálii. Svoje Know-how odevzdal následujícím generacím, které ještě urychlily budování značky. Každý výrobek je vyrobený ručně a podrobený přísné kontrole. Vyjímečná řemeslná tradice, použití ušlechtilých italských kůží a vysoce kvalitních tkanin se spolu hrdě hlásí k značce MADE IN ITALY. Kvalitu výrobků oceníte zejména na vlastní oči a dotykem.

Speciální kolekce ANTONIO FERRI dostala název po současném majiteli a synovi zakladatele. Je určená pro zákazníky, kteří chtějí vlastnit jedinečný kus nábytku s vysoce estetickou a kvalitativní hodnotou.

První kolekci představíme 16. 6. 2016 na naší domácí výstavě a na podzim bude součástí našich expozic.

Více

Výhradní zastoupení W.Schillig pro Českou a Slovenskou republiku

18.02.2016

In-ELIS přebírá zastoupení a distribuci německého výrobce sedacích souprav W.SCHILLIG. Firma W.SCHILLIG vznikla v roce 1949 a dnes se řadí k popředním, mezinárodně aktivním výrobcům čalouněného nábytku v Evropě. 1300 zaměstnanců ve čtyřech továrnách vyrábí dokonale řemeslně zpracovaný čalouněný nábytek s výjímečným komfortem.
Charakteristikou sedacích souprav, pohovek a křesel W.SCHILLIG je nadčasový design, prvotřídní zpracování a nejlepší použité materiály. Věříme, že se i za naší pomoci dostanou výrobky tohoto skvělého výrobce do povědomí slovenských a českých zákazníků a budou ozdobou nejednoho domova.

Přejít na katalog W.Schillig

Více

NOVINKY

18.02.2016

Naše společnost už více než 13 roků prodává značkové sedací soupravy od renomovaných výrobců. Máme bohaté zkušenosti s požadavky zákazníků na tvar, kvalitu a provedení tohoto typu nábytku. Víme co musí sedačka spĺňovat a víme čeho se při výrobě vyvarovat. Chceme nabídnout vlastní vizi a do ní zakomponovat všechno co umíme. Abychom to mohli uskutečnit, vybrali jsme si podle přísných kritérií menší manufakturu, která umí naše požadavky splnit.

Důraz jsme dali na komfort, dlouhou životnost, exkluzivní tvary a velmi přísnou úroveň řemeslného zpracování a použitých materiálů.

Představujeme Vám novou kolekci nábytku : CONSEPTO – enjoy the comfort

Více

© 2016 - 2020 in-Elis SK, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Developed by MrCode.NET, designed by Podkonicky.sk

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x