Novinky

Popřední italský výrobce v naší nabídce

31.05.2016

Významný italský výrobce ALPA Salotti se rozhodl pro intenzivní vstup na náš trh. Jsme poctěni, že si jako partnera pro distribuci a prodej vybral právě naši společnost.

ALPA Salotti oslavuje v tomto roce 60. výročí založení. Společnost založil v roce 1956 Rocco Ferri, který byl průkopníkem ve výrobě a prodeji sedacích souprav v Itálii. Svoje Know-how odevzdal následujícím generacím, které ještě urychlily budování značky. Každý výrobek je vyrobený ručně a podrobený přísné kontrole. Vyjímečná řemeslná tradice, použití ušlechtilých italských kůží a vysoce kvalitních tkanin se spolu hrdě hlásí k značce MADE IN ITALY. Kvalitu výrobků oceníte zejména na vlastní oči a dotykem.

Speciální kolekce ANTONIO FERRI dostala název po současném majiteli a synovi zakladatele. Je určená pro zákazníky, kteří chtějí vlastnit jedinečný kus nábytku s vysoce estetickou a kvalitativní hodnotou.

První kolekci představíme 16. 6. 2016 na naší domácí výstavě a na podzim bude součástí našich expozic.

Více

Výhradní zastoupení W.Schillig pro Českou a Slovenskou republiku

18.02.2016

In-ELIS přebírá zastoupení a distribuci německého výrobce sedacích souprav W.SCHILLIG. Firma W.SCHILLIG vznikla v roce 1949 a dnes se řadí k popředním, mezinárodně aktivním výrobcům čalouněného nábytku v Evropě. 1300 zaměstnanců ve čtyřech továrnách vyrábí dokonale řemeslně zpracovaný čalouněný nábytek s výjímečným komfortem.
Charakteristikou sedacích souprav, pohovek a křesel W.SCHILLIG je nadčasový design, prvotřídní zpracování a nejlepší použité materiály. Věříme, že se i za naší pomoci dostanou výrobky tohoto skvělého výrobce do povědomí slovenských a českých zákazníků a budou ozdobou nejednoho domova.

Přejít na katalog W.Schillig

Více

NOVINKY

18.02.2016

Naše společnost už více než 13 roků prodává značkové sedací soupravy od renomovaných výrobců. Máme bohaté zkušenosti s požadavky zákazníků na tvar, kvalitu a provedení tohoto typu nábytku. Víme co musí sedačka spĺňovat a víme čeho se při výrobě vyvarovat. Chceme nabídnout vlastní vizi a do ní zakomponovat všechno co umíme. Abychom to mohli uskutečnit, vybrali jsme si podle přísných kritérií menší manufakturu, která umí naše požadavky splnit.

Důraz jsme dali na komfort, dlouhou životnost, exkluzivní tvary a velmi přísnou úroveň řemeslného zpracování a použitých materiálů.

Představujeme Vám novou kolekci nábytku : CONSEPTO – enjoy the comfort

Více

in-Elis

in-Elis CZ, s.r.o.
Vejmluvova 1
591 02 Žďár nad Sázavou

Česká republika

Tel.: +420 566 630 640
E-mail: inelis@inelis.cz

Kontakt

© 2016 - 2018 in-Elis SK, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Developed by MrCode.NET, designed by Podkonicky.sk

Pro zlepšení vašeho zážitku na našich stránkách používáme cookies. x